Jak łączyć różne style na przykładzie lamp?

Jak łączyć różne style na przykładzie lamp?

lampa

Czy jesteś w trakcie remontu i zastanawiasz się nad nowym oświetleniem, a w oko wpadła Ci lampa wiklinowa czarna lub biała? Chcesz ją wykorzystać w swoim wnętrzu, ale wydaje Ci się, że lepiej wybrać klasyczne lampy miedziane? Kule, wiklina i rozwiązania ledowe stały się tak popularne, że nie musisz martwić się połączeniem różnych stylów. Zobacz, jak łączyć nowoczesność z tradycją!

Czemu warto łączyć style w aranżacji?

Oglądając bajki zaczęliśmy wyrabiać swój styl i gust – może podobały się nam olbrzymie, wysoki schody, a może naszym marzeniem był kryształowy żyrandol. Wiszące kule są w pewnym sensie nawiązaniem do tych tradycyjnych rozwiązań, ale wyglądają bardziej nowocześnie i lekko. Widzicie, nasz styl oraz moda będą jeszcze wiele się zmieniały i ewoluowały. Łączyć możemy każdy element, jaki tylko nam się podoba. Nie powinno nas interesować zdanie innych, w końcu może nasze wnętrze ma być stylem eklektycznym?

Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem wnętrz

Jeśli nie jesteście jeszcze pewni waszych wyborów i będziecie długo się zastanawiać, czy to dobrą decyzją było kupienie żółtej lampy do zielonego pokoju mamy dla was ułatwienie! Chociaż w pewnym sensie będzie was ograniczało, to na ogół pozwoli wam mieszać lampy, o których marzycie. Bez niepotrzebnych wątpliwości! Odpowiedzią będzie monochrom, jeśli nie całkowity to zachowanie podstawowej palety i tylko kilku drobnych kolorów. Wnętrza, które są w podobnej kolorystyce najczęściej wyglądają na przemyślane. Oczywiście mowa tutaj o jednolitości kolorów stonowanych np. beże, szarości i biele. Jeśli chcecie eksperymentować z kolorami i stylami zadanie to może być nieco trudniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.